Зйомка для косметологічного центру: краса зсередини

Зйомка для косметологічного центру: краса зсередини

 Косметологічний центр

Як фотографу, мені завжди було цікаво дослідити, як працює косметологічний бізнес та б’юті-індустрія. Тож, коли доктор Тетяна Кобець запропонувала мені провести фотосесію персоналу та процедур, які надає її сучасний косметологічний центр KeyMed розташований в серці Києва, я відреагував з великим ентузіазмом.
 
Переді мною було дуже чітке завдання: створити живі та реальні фотографії, які не лише максимально демонстрували б клінічні процедури, але й відображали б широкий спектр послуг, що їх пропонує центр. І я не розчарувався – фотозйомка косметологічних процедур перетворилася на цікаву подорож у світ секретів краси.

Фотосесія персоналу 

Кваліфікований персонал – вагома складова успіху будь-якого підприємства. Тому фотосесія співробітників завжди є важливою частиною проекту. Ці позитивні та професійні портрети, виконані в єдиному стилі, створюють цілісне враження про команду та атмосферу центру.

Съёмка косметологической клиники-фотограф Владимир Герасимов

Процедури

Перелік процедур для зйомки виявився дуже обширним. Щоб зрозуміло передати їх суть на фотографіях, мені довелося дещо зануритись  у термінологію: міостимуляція, плазмотерапія, радіохвильовий ліфтинг, нитковий ліфтинг… Звісно, що я не став експертом у галузі краси після цього)) Проте, з кожним наступним кадром нові слова додавали цікавості та розуміння тих зусиль, яких сьогодні докладають люди у пошуках еліксиру молодості.

Коментарі закриті для сторінки